Hlášení rozhlasu ze dne 25. července

Informace z městského úřadu

OBECNÉ INFORMACE:

  • MUDr. Andresová oznamuje, že ve dnech 1. - 8. srpna 2014 na dětském oddělení ve Velké Bystřici neordinuje. Zde naleznete ordinační hodiny MUDr. Bohumily Langerové.

  • KULTURA:
  • Restaurace Varna ve Velké Bystřici zve širokou veřejnost na Rockovou noc na Varně se skupinou Methyl. Hudební zábava se koná v pátek 25. července od 20 hod. v prostorách letní zahrádky restaurace. Vstupné 50,- Kč, rezervace vhodná na t. č. 606 745 831. Těšíme se na všechny rockery a nejen je.
  • Město Velká Bystřice a galeriezet vás srdečně zvou na vernisáž výstavy obrazů Šárky Chlupové pod názvem Cestou kříže, která se uskuteční 26. července v 17 hod. v galeriizet ve Velké Bystřici.
  • Moravský labyrint a město Tršice vás zvou na folkový festival Žabafest, který se uskuteční 26. července od 14 hod. na fotbalovém hřišti v Tršicích. Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji v Kulturním a informačním centru Velká Bystřice. Vystoupí František Nedvěd, Kamelot a další. Těšíme se na vás! 
  • Velkobystřická kulturní společnost, o. s. a Radio Haná Skyrock vás zvou na čtvrtý ročník rockového festivalu Hanácké Woodstock , který se uskuteční v sobotu 2. srpna 2014 v amfiteátru a v Zámeckém parku ve Velké Bystřici. Vstupné v předprodeji  od 1. 7. 2014 do 31. 7. 2014 - 250,- Kč a prodej od 1. - 2. 8. 2014 -300,- Kč. Předprodej vstupenek na Kulturním a informačním centru ve Velké Bystřici na Zámeckém náměstí 775,  Út-Pá 9:30-18:00 hodin., So-Ne 11:00-19:00 hodin. Rezervace na t. č. 734 236 502. 
  • Milí příznivci letního promítání v amfiteátru, na webových stránkách města byla zveřejněna nová anketa pro výběr filmu k projekci, která se uskuteční 8. srpna. Vybírat tentokrát můžete z pětice českých filmových titulů : Trhák, Perfect days, Pražákům těm je hej, Můj vysvlečenej deník a Příběh kmotra. Hlasování potrvá do 3. srpna.
  • OSTATNÍ:

  • Do 30. září 2014 se můžete zapojit do fotografické soutěže s názvem „Napiš, vyfoť a vyhraj!“ . Vytvořte originální fotoreportáže z fotografií projektů ROP Střední Morava a soutěžte o ceny! V průběhu měsíce října proběhne hlasování o 3 nejlepší práce a jejich autoři budou odměněni cenami, tak neváhejte a foťte naše bystřické projekty (Kulturní a informační centrum, Zámecké náměstí, amfiteátr, nově spravené chodníky např. u ŘK kostela apod.) a nejen tyto. Další tři nejlepší fotoreportáže pak vybere odborná porota. Veškeré bližší informace k soutěži, pravidla a přehled cen najdete na www.mujprojekt.eu v sekci Zajímavé akce.