Město Velká Bystřice

Oficiální informační portál
19.5.2022
 
 

Vyhledávání

Visací zámek

plakát Visací Zámek
Anotace:„Punk's not sweet“
Místo konání:Velká Bystřice, amfiteátr,
Datum konání:27.5.2022 od 19:00 do 22:00 hodin
Tematická kategorie:Hudba - rock
Pořadatel:Velkobystřická kulturní společnost, o. s.

Podrobný popis:

Visací zámek (familiérně Visáči) je punková skupina, působící na české hudební scéně již od roku 1982. Kapela hraje stále v původní sestavě. Zejména v počátcích svojí tvorby silně ovlivnila zvuk celé jedné generace kapel a názory celé jedné generace posluchačů. Hity jako Uniformy nebo Dopravní značky položily ideový základ moderního českého anarchopacifismu, ostatní raná díla skupiny Visací Zámek jsou zase pevně rozkročena mezi vypjatým nihilismem a raným postmodernismem. Během 90. let se kapela ideově vzdálila původním anarchistickým ideálům a punkovému zvuku a myšlenkově se přiblížila spíše nihilismu a hudebně pak možná dřevnímu heavy-metalu. V současné době se kapela vrací k punkovým kořenům a snaží se získat přízeň další generace fanoušků a fanynek například hitem a videoklipem Známka punku. Při koncertech kapely bývají provolávána hesla „Punk's not dead, vy volové či úprava hesla „Punk's not dead“ na „Punk's not sweet“, která se stala pro kapelu tradičními. (zdroj: wikipedia)

Vstupné: předprodej 250 Kč, na místě 400 Kč
Předprodej vstupenek:
- Kulturní a infprmační centrum Velká Bystřice (út-pá 9:30-18), rezervace na tel. 734 236 502, e-mail: kic@muvb.cz. (Rezervaci nutno vyzvednout do 3 prac. dnů a nejpozději da 24. 5. 2022.
- Informační centrum města Olomouce, podloubí radnice (denně 9-19), rezervace 585 513 392, e-mail: infocentrum@olomouc.eu


 
load