Hlášení rozhlasu ze dne 9. září

Přístup k IC ze Zámeckého náměstí

Informace z městského úřadu

KULTURA/SPORT

  •  Město Velká Bystřice vás srdečně zve dnes 9. září 2014 ve 20.45 hod. na promítání kvalifikačního zápasu ve fotbale o účast na Mistrovství Evropy v r. 2016 na utkání ČR – Nizozemsko. Promítat se bude v amfiteátru ve Velké Bystřici – vstup zdarma, občerstvení je zajištěno. Těšíme se na vaši účast! V případě nepříznivého počasí se promítání ruší.
  • Město Velká Bystřice vás srdečně zve na recitál houslového virtuosa Ivana Ženatého, který se uskuteční ve středu 10. září 2014 v 19 hod. v kostele Stětí Sv. Jana Křtitele. Na programu zazní skladby pro sólové housle od J. S. Bacha, N. Paganiniho a dalších. Vstupné: dospělí 100,- Kč, důchodci 50,- Kč, děti zdarma. Jste srdečně zváni!
  • Hotel Zámek Velká Bystřice Vás zve na ikona souboruBabí léto na zámku v pátek 19. září 2014 ve 20 hod. Slavnostně otevíráme po náročné rekonstrukci. Přijďte se pobavit, zatančit si na živou muziku, ochutnat výborná moravská vína a možná vyhrát pěkný dárek v zámecké tombole. Vstupenky jsou v předprodeji od 3. září za cenu 100,- Kč na recepci Hotelu Zámek. Můžete si je také rezervovat na telefonním čísle 585 351 451. V den konání akce bude cena vstupného 200,- Kč.
  • Výbor oddílu házené SK Velká Bystřice zve všechny příznivce házené do haly Na Letné, kde v neděli 14. září 2014 proběhne přípravný turnaj staršího dorostu LO HANÁ CUP 2014. Turnaje se zúčastní kromě domácího družstva Prostějov, Přerov a Telnice u Brna. Začátek turnaje je plánován na 9 hod. Občerstvení v areálu je zajištěno.
  • OSTATNÍ:

  • Ve dnech 3. - 15. září 2014 proběhne mezinárodní cvičení ikona souboruAMPLE STRIKE 2014. Jedná se o společné letecké cvičení příslušníků Armády ČR s armádami členských států NATO. Intenzivní výcvik bude probíhat ve dnech 8. - 12. září 2014. Letouny budou primárně startovat a přistávat na letecké základně Sedlec,Vícenice u Náměstě nad Oslavou. Součástí cvičení jsou ostré střelby na leteckých střelnicích ve Vojenských výcvikových prostorech Libavá a Boletice. Omlouváme se za zvýšenou hlukovou zátěž v průběhu cvičení.
  • Do 30. září 2014 se můžete zapojit do fotografické soutěže s názvem ikona souboru„Napiš, vyfoť a vyhraj!“ . Vytvořte originální fotoreportáže z fotografií projektů ROP Střední Morava a soutěžte o ceny! V průběhu měsíce října proběhne hlasování o 3 nejlepší práce a jejich autoři budou odměněni cenami, tak neváhejte a foťte naše bystřické projekty (Kulturní a informační centrum, Zámecké náměstí, amfiteátr, nově spravené chodníky např. u ŘK kostela apod.) a nejen tyto. Další tři nejlepší fotoreportáže pak vybere odborná porota. Veškeré bližší informace k soutěži, pravidla a přehled cen najdete na www.mujprojekt.eu v sekci Zajímavé akce.

  • Vytvořeno 9.9.2014 14:10:03 | přečteno 359x | martina.skalova
    load