Provoz nových webových stránek zahájen!

Titulní strana starých webových stránek

Vítejte na oficiálním portálu města Velká Bystřice

Webové stránky města jsou rozděleny do pěti sekcí Turista – Občan – Aktuality – Podnikatel – Média.

V sekci Turista jsou umístěny informace pro návštěvníky města.
V sekci Občan naleznete informace z městského úřadu, úřední desku, důležitá telefonní čísla, Velkobystřické noviny apod.
V sekci Aktuality najdete hlášení rozhlasu, kalendář akcí, bystřický videožurnál a můžete se zde přihlásit pro zasílání aktualit mejlem. Všichni z vás, kteří momentálně dostáváte pravidelná hlášení rozhlasu ze sekretariátu radnice, budete nadále dostávat hlášení rozhlasu, ale od jiného odesilatele, tj. vygenerované z našich webových stránek.
Informace pro podnikatele se nachází v sekci Podnikatel.
Sekce Média obsahuje složky jako např. Fotogalerie, kde jsou umisťovány vybrané fotografie z našich akcí, takže pokud se některé z akcí nestihnete osobně zúčastnit, můžete se seznámit s jejím průběhem právě ve fotogalerii nebo z bystřického videožurnálu ze sekce Aktuality.

Ještě bychom chtěli upozornit na zápatí webu, kde najdete výběr nejčastěji navštěvovaných rubrik, do kterých se dostanete na přímý proklik a nebo ikonu facebooku, která je provázána na FB stránky Kulturního a informačního centra Velká Bystřice.

Nové webové stránky města budou ve zkušebním tříměsíčním provozu. Budete-li k nim mít podstatnou připomínku, napište nám.

Vytvořeno 21.9.2014 12:10:32 | přečteno 630x | martina.skalova
load