Mapky k veřejné cyklojízdě 16. srpna již k dispozici v našem informačním centru

Plakát Cyklojízda a Den regionu Bystřička

Přijďte si vyzvednout mapky na veřejnou cyklistickou poznávací jízdu regionem Bystřička

Zveme širokou cyklistickou veřejnost k návštěvě všech obcí regionu Bystřička. Poznejte region Bystřička, jeho zvelebující se obce, malebnou přírodu v okolí, pamětihodnosti i zajímavosti v jednotlivých obcích a využijte k tomu nově budované cyklostezky, či nově zřizované cyklotrasy.

V letošním roce se uskuteční již III. ročník této poznávací jízdy, která bude spojena s Dnem regionu Bystřička. Začátek akce bude ve sportovním areálu v Bystrovanech, účast na zahájení akce není povinná. Průběh akce je individuální, včetně nástupního místa a každý účastník si trasu volí sám.  Nevybírá se žádné startovné ani vstupní poplatek. Každý účastník obdrží za své přítomnosti na daném místě JEN jedno razítko. Trasa má celkem 11 stanovišť. Na závěr výletu si můžete dopřát oddych i pobavení na Dnu mikroregionu Bystřička, který se uskuteční v amfiteátru a v Zámeckém parku ve Velké Bystřici, v případě nepříznivého počasí v sále KD Nadační tamtéž. Čeká na vás kulturní program nejen s hasičskou dechovkou, ale i s bohatým občerstvením.
Mapky k výletu získáte od dnešního dne na jednotlivých obecních úřadech obcí regionu Bystřička, v informačním centru v podloubí radnice na Horním náměstí v Olomouci a v Kulturním a informačním centru Velká Bystřice, Zámecké náměstí 775 v době Út-Pá 9.30 – 18 hod. , So-Ne 11 – 19 hod. Ústřižky mapky/letáku se všemi razítky budou slosovány a výherce obdrží poukaz na let balonem, který věnoval senátor Ing. Martin Tesařík.

Vytvořeno 1.8.2014 17:24:39 | přečteno 423x | martina.skalova
load