Kašpárek v rohlíku ve Velké Bystřici!

Hanácké Woodstock 2015

Bejbypankový koncert pro celou rodinu 

Kašpárek v rohlíku – to je jedinečná show, na které se bavíte a necháváte překvapovat nejen improvizacemi aktérů na pódiu, ale také reakcemi vašeho potomka. Nejde jen o písničky s melodiemi, které vám vlezou pod kůži, ale vtipné a zádumčivé texty, jež se vám uloží v hlavě. Jde o tu nakažlivou atmosféru, která nerozlišuje, jestli vám je pět nebo šedesát. Kašpárkovy texty odpovídají dětem na záludné otázky, dokážou hravou formou přiblížit a vysvětlit význam neznámých slov.

Bejbypank zkrátka propojuje kvalitní dětskou a dospěláckou zábavu, tak proč se nebavit také? Pankáč v pojetí KVR (rozuměj Kašpárka v rohlíku) má vlastní pohled, často obecně považovaný za odlišný či nelogický. Děti osobité vidění světa i humor Kašpárka v rohlíku milují. Kašpárkovy texty nejsou infantilně stupidní, ale hravé, mají jednoduché rokenrolové melodie, které děti nematou, texty, které se rychle naučí a vtip, který dětským písničkám jinak chybí.
Poslechněte si: Nepito, Kdo to neviděl, neuvěří, Barbína, Panenka na kraji nebe a další.

Vizitka s pozvánkou:

Kašpárek v rohlíku je projekt pro děti a dospělé postavený na originálním propojení divadla a hudby ve vlastních představeních, živých hudebních show i na hudebních nosičích. Projekt vznikl jako reakce na nedostatek kvalitních původních písniček pro děti a také jako reakce na téměř neexistující mezigenerační zábavu určenou společně pro dospělé a děti. S Kašpárkem vystupují třeba Márdi (Vypsaná fiXa), Jirka Zemánek (Wohnout), Milan Cais a Jura Hradil (Tatabojs), Romana Neumannová (Znouzectnost), Ondra Bauer (Vosto5, Žilou) a další známí muzikanti.

V září můžete u nás vidět kašpárkovskou show naživo.

Kdy a kde? 2. září ve Velké Bystřici!

Vytvořeno 27.7.2016 16:37:58 | přečteno 692x | martina.skalova
load