Mezinárodní turnaj v miniházené "Memoriál Jana Kratiny"

DSC 8909

Třista dětí z různých koutů ČR i ze zahraničí se utkají v miniházené 4+1. Přijďte je podpořit a fandit!

Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice a SK Velká Bystřice si vás dovolují pozvat na jubilejní X. ročník mezinárodního turnaje v miniházené 4 +1 „Memoriál Jana Kratiny“, který je pořádaný pod záštitou Mgr. Radovana Rašťáka, náměstka hejtmana Olomouckého kraje ve spolupráci se Statutárním městem Olomouc, Olomouckým krajem a městem Velká Bystřice.
Jedná se o turnaj dětí mladšího školního věku, který v předchozích letech probíhal pod názvem MEGA SAM CUP Olomouc. Tohoto turnaje se zúčastní kolem 40 družstev, tj. tři sta dětí, které jsou rozděleny do 3 kategorií podle věku dětí. Turnaje se zúčastní děti z různých koutů České republiky, družstva z Chorvatska a Slovenska.
V průběhu akce čeká na děti bohatý doprovodný program. Představí se vám Semafor Olomouc, CK Peřej Tours, šermíři z SHŠ Roma Victor Medlov, koloběžky Rideon, čeká na vás ukázka bojového umění, lukostřelby, tetování, malování na obličej, budete si moci vyzkoušet Nordic walking a Střední zdravotnická škola Olomouc vás seznámí se základy první pomoci. Nebudou chybět ani koně a poníci, skluzavka a skákací hrad pro děti zdarma. Na akci jste srdečně zváni!

Kdy:
20. června 2014 od 9 - 17 hod., 21. června od 10 - 14 hod.
Kde: Velká Bystřice, sportovní hala Masarykovy ZŠ, sportovní hala SK Na Letné 

Vytvořeno 7.6.2014 14:35:38 | přečteno 386x | martina.skalova
load